Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Сет Ikoria The Lair of Behemoths, Ікорія Лігво Велетнів

Сортування
13+
15 - 30
2
Ласкаво просимо в Ікорію, острів, на якому еволюція з'їхала з котушок!  В бустер "Ікорія: Лігво Велетнів" входить 10 карт звичайної рідкості, 3 карти незвичайної рідкості, 1 рідкісна або міфічна, 1 базова земля і 1 токен-фішка. Є шанс знайти рідкісну фольговану карту.
13+
6 - 30
2
Ласкаво просимо в Ікорію, острів, на якому еволюція з'їхала з котушок! Тут крім звичайних людей проживають неймовірні дива, істоти, які мають розміри від яблука до хмарочоса. Фамильяри і чудовиська, кошмари і чудеса еволюції, деякі з яких мутували до такої міри, що можуть власними лапами зносити цілі міста – Велетні! Пререлізний набір - унікальний продукт, призначений головним чином для Пререлізних турнірів. У наборі 6 бустерів нового сету «Ікорія: Лігво Велетнів», 1 фольгована промо-картка будь-якої рідкості, кубик-лічильник життів D20. Набір поставляється невеликим тиражем і є ексклюзивом для клубів-магазинів.

Опис сету Ikoria The Lair of Behemoths, Ікорія Лігво Велетнів - Magic The Gathering Травень 2020

Ласкаво просимо в Ікорію, острів, на якому еволюція з'їхала з котушок! Тут крім звичайних людей проживають неймовірні дива, істоти, які мають розміри від яблука до хмарочоса. Фамільяри і чудовиська, кошмари і чудеса еволюції, деякі з яких мутували до такої міри, що можуть власними лапами зносити цілі міста – Велетні!У сеті багато знайдуть безліч пасхалок до культури «величезних монстрів» з кіно, наприклад, ви зможете знайти такі карти як Годзілла, величезного метелика та інших чудовиськ!

Magic The Gathering не буде колишнім, а саме: у грі тепер всі статичні здібності істот, ключові слова (політ, пробивний удар, погроза тощо) стали жетонами. Ці жетони накладаються на істот і інші перманенти щоб вирішити безліч тонких ігрових проблем.

Всі сюжетні елементи і створений світ відмінно вписується в інші розроблені ігрові механіки, такі як мутація, цикл і компаньйон.