Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

MTG: Core Set 2021 (Базовий випуск)

Сортування
13+
15 - 30
2
Такий набір стане у пригоді як початківцям гравцям, так і завзятим колекціонерам. Вас чекають 10 бустерів, велика містка коробка на 500 карт, вся необхідна інформація по сету, збільшений за розміром кубик d20, 20 фольгованих базових земель, а також ексклюзивна промо-карта з альтернативної ілюстрацією. Новий «базовий» випуск призначений для ознайомлення нових гравців з основними механіками гри, тому не включає нові ігрові механіки. Для досвідчених гравців, які вже знайомі з грою, базовий випуск принесе кілька гарних репринтів карт, які знайдуть своє місце у ваших колодах.
13+
15 - 30
2
В кожному новому випуску MTG разом з бустерами та іншою продукцією виходять від 2-х до 5-ти готових колод Planeswalker-a. Найчастіше це двоколірна або одноколірна колода з 60 карт нового сету, зібраних під певну тематику і ключового плейнсволкера в наборі. У кожній коробці ви знайдете від 1-го до 2-х бустерів нового сету. Кілька карт випущені спеціально для цієї колоди: плейнсволкер і пару карт до нього є унікальними і не зустрічаються в бустерах. Колода білого кольору. Основна стратегія колоди, як і в будь-якому білому кольорі, полягає у висаджуванні істот на полі бою, їх посилення, правильногом підході до бою істот і швидкому домінування над противником.
13+
15 - 30
2
В кожному новому випуску MTG разом з бустерами та іншою продукцією виходять від 2-х до 5-ти готових колод Planeswalker-a. Найчастіше це двоколірна або одноколірна колода з 60 карт нового сету, зібраних під певну тематику і ключового плейнсволкера в наборі. У кожній коробці ви знайдете від 1-го до 2-х бустерів нового сету. Кілька карт випущені спеціально для цієї колоди: плейнсволкер і пару карт до нього є унікальними і не зустрічаються в бустерах. Колода зеленого кольору. Гаррук повернувся, а з ним і лють природи. Під його контролем могутні звірі з цілої мультивселенной, які пробивають шлях крізь ряди істот противника, затоптуючи їх, порівнюючи з землею!
13+
15 - 30
2
В кожному новому випуску MTG разом з бустерами та іншою продукцією виходять від 2-х до 5-ти готових колод Planeswalker-a. Найчастіше це двоколірна або одноколірна колода з 60 карт нового сету, зібраних під певну тематику і ключового плейнсволкера в наборі. У кожній коробці ви знайдете від 1-го до 2-х бустерів нового сету. Кілька карт випущені спеціально для цієї колоди: плейнсволкер і пару карт до нього є унікальними і не зустрічаються в бустерах. Колода чорного кольору. Ліліана адепт чорної магії, майстер некромантіі і ляльковод смерті. Для неї смерть не є кінцем, а новою можливістю і це колода зможе це продемонструвати.
13+
15 - 30
2
В кожному новому випуску MTG разом з бустерами та іншою продукцією виходять від 2-х до 5-ти готових колод Planeswalker-a. Найчастіше це двоколірна або одноколірна колода з 60 карт нового сету, зібраних під певну тематику і ключового плейнсволкера в наборі. У кожній коробці ви знайдете від 1-го до 2-х бустерів нового сету. Кілька карт випущені спеціально для цієї колоди: плейнсволкер і пару карт до нього є унікальними і не зустрічаються в бустерах. Колода синього кольору. Тефері - маг часу, а значить - маг можливостей. Багатовікова мудрість, гострий розум і неймовірний досвід у битвах дозволяють вам наносити вивірений влучний удар, готуючись до кожного бою.
13+
15 - 30
2
В кожному новому випуску MTG разом з бустерами та іншою продукцією виходять від 2-х до 5-ти готових колод Planeswalker-a. Найчастіше це двоколірна або одноколірна колода з 60 карт нового сету, зібраних під певну тематику і ключового плейнсволкера в наборі. У кожній коробці ви знайдете від 1-го до 2-х бустерів нового сету. Кілька карт випущені спеціально для цієї колоди: плейнсволкер і пару карт до нього є унікальними і не зустрічаються в бустерах. Колода червоного кольору. Черговий раз в червоній колоді дають нам можливість зіграти за Чандру, максимально реалізувавши її нетерплячий буйних характер.
13+
15 - 30
2
Новий «базовий» випуск призначений для ознайомлення нових гравців з основним принципом гри, тому не включає нові ігрові механіки. Для досвідчених гравців, які вже знайомі з грою, базовий випуск принесе кілька гарних репринтів карт, які знайдуть своє місце у ваших колодах. В бустер "Базовий Випуск 2021" входить 10 карт звичайної рідкості, 3 карти незвичайної рідкості, 1 рідкісна або міфічна, 1 базова земля і 1 токен-фішка. Є шанс знайти рідкісну фольговану карту.
13+
15 - 30
2
Новий «базовий» випуск призначений для ознайомлення нових гравців з основними механіками гри, тому не включає нові ігрові механіки. Для досвідчених гравців, які вже знайомі з грою, базовий випуск принесе кілька гарних репринтів карт, які знайдуть своє місце у ваших колодах. В бустер "Базовий Випуск 2021" входить 10 карт звичайної рідкості, 3 карти незвичайної рідкості, 1 рідкісна або міфічна, 1 базова земля і 1 токен-фішка. Є шанс знайти рідкісну фольговану карту. Пререлізний набір - унікальний продукт, призначений головним чином для Пререлізних турнірів. У наборі 6 бустерів нового сету «Базовий Випуск 2021», 1 фольгована промо-картка будь рідкості, кубик-лічильник життів D20. Набір поставляється невеликим тиражем і є ексклюзивом для клубів-магазинів.