Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Сет Innistrad: Crimson Vow, Інністрад: Багряна Клятва

Сортування
13+
15 - 30
2
Бустери - це найпростіший спосіб отримання нових карт з потрібного вам випуску. А бустер випуску - спеціально створений для азартних розкривачів "пачків" і колекціонерів, яких цікавлять фольговані карти і альтернативні ілюстрації. А також - гарною новиною буде те, що бустера випуску вперше доступні гравцям російською мовою! Бустер Інністрад: Багряна Клятва підійде Вам якщо ви граєте в стандартний формат, а також будь - які інші більш старші формати, так як карти Інністрада будуть легальні в будь - якому з них! 
13+
15 - 30
2
Бустери - це найпростіший спосіб отримання нових карт з потрібного вам випуску. Бустер Інністрад: Багряна Клятва підійде Вам якщо ви граєте в стандартний формат, а також будь - які інші більш старші формати, так як карти Інністрада будуть легальні в будь - якому з них! Особливу увагу в цьому випуску варто звернути на альтернативні чорно - білі ілюстрації в стилі класичних фільмів жахів.
13+
15 - 30
2
Пререлізні турніри - це "Різдво" для кожного мага, а пререлізні набори - наші подарунки. Набір дозволяє раніше всіх отримати доступ до нових карт, відразу почати збирати колекцію, а до того ж отримати особливу пам'ятну промо - карту, а значить буде актуальний як для новачків, так і для досвідчених магів, а особливо випуск сподобається любителям стилістики темного фентезі, на зразок Bloodborn і і фанатам історії про графа Дракулу.
Новинка
Д
Купить Innistrad: Crimson Vow - Bundle - Magic The Gathering (англ) (Сет Innistrad: Crimson Vow, Інністрад: Багряна Клятва)
Немає в наявності
1680 грн
13+
15 - 30
2
Бандл ідеально підходить для серйозного занурення в новий сет серії, і підійде не тільки новачкам, але і досвідченим гравцям, які хочуть зробити упор на стандартний формат. Ви отримаєте не тільки початковий "пак" з 8 бустерів, але і необхідну кількість всіх базових земель, що дозволяє створювати абсолютно будь колоди протягом усього сету! Фанатів сету порадує дрібна атрибутика у вигляді ексклюзивного кубика, фірмова щільна коробка для зберігання карт та інші аксесуари для приємної гри. У цьому випуску стандартні для бандла 10 драфт - бустерів замінені на 8 сет - бустерів випуску з підвищеним шансом дістати звідти фольговану картку, альтернативну ілюстрацію, або кілька рідкісних карт в одному пачці, так що тепер розтин бандлів стане ще цікавіше і азартніше! А особливо випуск Інністрад: Багряна Клятва порадує своєю стилістикою любителів темного вікторіанського Фентезі, вампірів, перевертнів, і старих фільмів жахів.

Опис сета Innistrad: Crimson Vow, Інністрад: Багряна Клятва

Інністрад повертається у всій своїй моторошній готичній пишноті з уже п'ятим за рік релізом стандартного випуску, новими механіками та поверненням старих. Ви вже взяли участь у святі Седмиці Жнива під час «Опівнічного Полювання». Тепер «Багряна Клятва» запрошує вас на розкішне весілля вампірів, але гість ви чи подарунок — ось у чому питання!