Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Сет Kamigawa: Neon Dynasty, Камігава: Неонова Династія

Сортування
Новинка
Д
Купить Kamigawa: Neon Dynasty-Draft Booster-Magic The Gathering (Англ) (Сет Kamigawa: Neon Dynasty, Камігава: Неонова Династія)
Немає в наявності
170 грн
13+
15 - 30
2
Бустери - це найпростіший спосіб отримання нових карт з потрібного вам випуску. Бустер Камігава: Неонова Династія підійде вам якщо ви граєте в стандартний формат, а також будь - які інші більш старші формати, так як карти Камігави будуть легальні в будь - якому з них! Особливу увагу в цьому випуску варто звернути на безліч альтернативних ілюстрацій, повернення старих механік, таких як ніндзюцу, машини і святилища, а також – появу нових цікавих типів карт, зокрема – саги, які стають істотами.

Опис сета Kamigawa: Neon Dynasty, Камігава: Неонова Династія

"Kamigawa: Neon Dynasty" - 91-й випуск колекційної карткової гри "Magic: The Gathering", присвячений японській культурі. Події відбуваються у науково-фантастичному механізованому світі феодальної Японії. Колекції шанувальників "Магії" поповняться кіберпанковими ніндзя, самураями та драконами. На гравців чекають як абсолютно нові, так і добре забуті старі механіки - ніндзюцу, провідника та бусідо. Також повертаються двосторонні карти - на одному боці сага, а на іншій чари істота.