Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

MTG: Ixalan (Іксалан)

Magic The Gathering: Ixalan (Іксалан)

Пригода по світу Ікслан розповість про сокровенні бажання. Це прагнення до влади, тяга до співпраці, жага визнання, прагнення до відкриттів, в світі, де всі беруть участь в гонках, щоб першими отримати те, що живить вогонь їх душі.

Протягом століть дикі джунглі приховували таємницю: Оразка [Orazca], місто золота, в якому зберігається таємничий артефакт, Безсмертне Сонце [Immortal Sun]. Але ніякі секрети не можуть залишатися не почутими, і ніякий скарб не може бути знайдено без запеклого протистояння шукачів пригод і мисливців за легкою здобиччю. Войовничі орди Сонячної Імперії [Sun Empire], верхи на могутніх динозаврах разом з таємничим водним народом мерфолків шаманів Річкових Вісників [River Herald] зіткнутися з рядами вампірів конкістадорів Легіону Занепаду [Legion of Dusk] і безрозсудними піратами Браво Коаліції [Brazen Coalition].

До чиїх рядів ляже ваше серце, в боротьбі за свої власні інтереси і спрагу дістати найбільший скарб світу «Ixalan».

Враска [Vraska] в якості ватажків піратів у відкритому морі явно чула про таємні таємниці Іксалана, в той час як Джейс Белерен [Jace Beleren], головний Світоходець [planeswalker] всієї мультівсесвіту опинився в цьому світі, втративши свою пам'ять.