Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

MTG: Rivals of Ixalan (Боротьба за Іксалан)

Сортування
13+
15 - 30
2
Бустер є найбільш простим і дешевим способом отримання нових карт MTG, коли виходять нові сети. Кожен новий випуск несе нові ігрові механіки, неймовірні ілюстрації, захоплюючі історії, колекційну цінність, а також конкурентний потенціал. Купивши новенький пак з 15 карт в очікуванні отримати саму заповітну карту – чи не заради цього ми живемо і граємо в Magic The Gathering!

Magic The Gathering: Rivals of Ixalan (Боротьба за Іксалан)

Пригода по світу Іксалан триває! Другий сет «Боротьба за Іксалан» є кульмінацією і прийдешнім завершенням історії про вампірів-загарбників, водних племенах, лицарів на динозаврах і навіжених піратів. Але на цей раз це буде не просто гонитва за незліченним багатством, славою і свободою, всі починають розуміти, що щось має статися, і початок цьому в священному місті - Ораском.

Протягом століть дикі джунглі приховували таємницю: Ораском [Orazca], місто золота, в якому зберігається таємничий артефакт, Безсмертне Сонце [Immortal Sun]. Але ніякі секрети не можуть залишатися не почутими, і ніякий скарб не може бути знайдено без запеклого протистояння шукачів пригод і мисливців за легкою здобиччю. Войовничі орди Сонячної Імперії [Sun Empire], верхи на могутніх динозаврах разом з таємничим водним народом мерфолків шаманів Річкових Вісників [River Herald] зіткнуться з рядами вампірів конкістадорів Легіону Занепаду [Legion of Dusk] і безрозсудними піратами Браво Коаліції [Brazen Coalition].

Після засідки і краху корабля Джейса віднесло течією до водоспаду. Але після падіння йому вдалося відновити всі втрачені спогади, і він розуміє, що все ще не може покинути цей світ через невідому магію, джерело якої знаходиться в центрі острова. Тим часом Уатлі зазнає поразки в бою з Мінотавром плейнсволкером Ангратом, в цей момент в ній спалахує іскра плейнсволкера. Ватажок піратів вирішує пощадити її і розгортає корабель до Ораском. Потрапивши в місто незліченних багатств Джейс знаходить хитромудрий але чимось знайомий храм, в якому він знаходить Безсмертне Сонце, таємничий магічний артефакт. Але дивує його то, хто стоїть перед ним - старий знайомий сфінкс Азор Законотворець і схоже, що він не збирається поступатися артефактом.