Перезвоните мне
Товаров: 0
Сумма:
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!
Будьмо!

Будьмо!

Ерш, Ёрш

В наличии
В наличии
260 грн
Купить Купить в 1 клик
Заказ можно оформить по телефону
+38 (096) 606-08-28
Бесплатная доставка от 2000 грн
Отправка игры в
день заказа
При регистрации -
скидка 3%

Резюме Дома Игр:

Настільна гра Будьмо – це весела гра для дорослої компанії. Принцип гри простий: виконуєш завдання, або п’єш. Будьмо гарантує весілля, та добрий настрій за будь-яким столом. Приємно, що гра вироблена в Україні, повністю українською мовою, на наповнена українським духом.

Опис настільної гри Будьмо!

Будьмо! – настільно-застільна гра для справжніх козаків! Аналог російської гри Ёрш, але з українським колоритом, гумором та настроєм.

Покажем, що ми браття козацького роду

Ставимо на стіл горілку, або хреновуху, або медовуху, або будь-який інший алкогольний напій. Поряд, козацька закуска: тонесенько нарізане сало з проріззю, солоні огірочки, порізані навпіл, цибулина, часничина, сіль, гірчиця та чорна хлібина. Проте, якщо ви звикли закусувати жаб’ячими ногами, або «пєльмєнямі» – теж підійде (посмішка).

Гей наливаймо повнії чари

Тут має буди від нас порада: чим міцніший буде напій, чим повніше ви будете наливати келихи, тим швидше гра скінчиться. Тобто гра не закінчується, а от де-які гравці будуть не в змозі грати. Розраховуйте сили вашої компанії, та обирайте правильний напій.

-Будьмо! -Гей!

Отже все готово для початку гри. Перший гравець тягне із колоди карту, зачитує вголос завдання яке має виконати. Або виконує завдання, або п’е штрафний келих. Далі хід передається наступному учаснику. Всі завдання на карточках не складні, проте, чим далі ви будете грати, тим неможливішими вони будуть здаватися. Гравець, який одразу відмовився від виконання завдання – п’є. Гравець, який намагався виконать завдання, але не зумів – все одно п’є. Головне не забувати про закуску.

Розпрягайте хлопці коней

Гра закінчується в де-яких випадках: або закінчився алкоголь, або закінчились учасники, або ви витягли із колоди четверту карту «Король гори».

Для кого гра

Звичайно для веселої компанії дорослих людей (18+). Будьмо стане хорошим оригінальним подарунком для цінителів українського колориту.

  • 52 художні карти для застільної гри «Будьмо!». Також придатні для класичних картярських игор
  • Картка з правилами гри

Відеоогляд настільної гри Будьмо!

К этой игре нет отзывов, мы можете оставить свой отзыв первым
 

Недавно просмотренные: