Перезвоните мне
Товаров: 0
Сумма:

Що буде з рулоками в нашому магазині

Дорогі друзі, як ми вже повідомляли раніше, на нашому складі залишається чималенька кількість настільних ігор російського виробництва, або їх виробництво опосередковано пов’язано із цією країною. Ці настільні ігри були придбані і сплачені нами ще до початку війни. Повірте, що це немаленькі гроші, і як би ми не хотіли влаштувати із них файєр-шоу, ми не можемо дозволити собі це зробити. Краще ми їх реінвестуємо в видавництво настільних ігор.

Тому ми прийняли рішення, про яке також повідомляли раніше, що ми розпродаємо залишки настільних ігор російського виробництва і більше не будемо поставляти їх на свій склад. Потрапляючи на сторінку із грою російського виробництва, яка закінчиться на складі, користувач отримає повідомлення із пропозицією звернути увагу на українську, або англійську версію цієї гри (якщо вони існують), або звернути увагу на інші ігри українського виробництва (якщо іншої версії гри наразі не існує).

На сьогоднішній день всього таких позицій на нашому сайті 1073 шт.

Наразі ми отримуємо від деяких клієнтів звинувачування і заклики припинити продаж рулок негайно! Сподіваємось, що цим листом ми змогли пояснити свою позицію. Всі рулоки, що завезені будь-якою українсько компанією в Україну до 24 лютого, мають із часом перетворитись у гроші, які будуть спрямовані на розвиток українських локалізацій.

З повагою,

Адміністрація Дому Ігор.

Комментарии

Viva 31 марта 2022
Перепрошую, а що таке рулок? Що за слово? О_о
RU lock?
Rule OK?
За конткестом зрозуміло, але... Ее?..
 
Ярослав 01 апреля 2022
Viva, російська локалізація
 
Viva 01 апреля 2022
@Ярослав, дякую! Не допер би ніколи ))
 
Max 02 апреля 2022
Дякую за вашу позицію. Кожен на своєму місці.
 
Ваше Имя:


Ваш комментарий: