Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Про нас

Хто ж ми такі? Ми ті, хто хоче додати в ваше життя трохи фарб і відчуття азарту. Ми ті, хто допоможе вам створити свій світ, в якому ви можете стати ким завгодно: шукачем скарбів, біржовим гуру, добрим гномом або казкової феєю. А може бути Феєм? :) А якщо серйозно, то з нами точно не засумуєш, так як ви маєте справу з завзятими оптимістами і любителями створювати навколо себе веселощі.

Ідея створення сайту "Дім Ігор" прийшла до нас не випадково, оскільки ми самі захоплені настільними іграми і відкрили для себе наскільки різноманітними вони можуть бути. Це так нас вразило і захопило, що ми захотіли поділитися з вами. Ви запитаєте: чому саме ми? Звідки ми знаємо, що саме вам потрібно? Ми ставимося до своїх клієнтів як до себе, а себе ми любимо :). Все, що ми продаємо, випробувано і протестовано на собі, наших близьких і друзях. На сайті «Дім Ігор» представлено не зовсім типовий асортимент для українських користувачів, так як ми замовляємо ігри з Америки і Європи, що стали хітами там, але поки що не мають популярності тут. Далі ми їх тестуємо і, якщо вони знаходять відгук у наших українських гравців, то ці ігри будуть представлені вашій увазі на сайті "Дім Ігор".

Професіоналізм, відповідальність і відкритість - ось три основні критерії в нашій роботі.

Тепер, коли ви знаєте про нас трохи більше, у вас не повинно залишитися ні найменших сумнівів, що вам потрібні саме ми :).

Ми раді вітати вас в нашому "Будинку Ігор".