Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Колоди commander, командир на 4 гравця по 100 карт мтг

Сортування
13+
20 - 120
2 - 4
Колода «Adaptive Enchantment » для формату «Командир» з 100 карт, в якій присутні карти, які раніше не видавалися. В комплект входять 3 фольгованих Командира, коробка для зберігання карт, 10 карт-фішок, вкладиш по стратегії і пам'ятка по правилам.
13+
5 - 30
2 - 4
Набір Anthology Volume II є відмінним придбанням для всіх фанатів формату. Він дає прекрасну можливість без кропіткої праці отримати відразу 4 готові сильні колоди і відразу приступити до гри! Як і в першій антології, ми маємо кілька колод для гри як удвох, так і вчотирьох. Кожен гравець отримує ексклюзивний і зручний лічильник життів. Говорячи про самі карти і зібрані колоди,  вас здивують репрінти старих карт в новій легендарній рамці, а також довгоочікувані фольговані командири!
13+
20 - 120
2 - 4
Колода «Exquisite Invention» для формату «Командир» зі 100 карт, в якій присутні картки, що раніше не видавалися в Magic. В комплект входять 3 фольгованих Командира, коробка для зберігання карт, 10 карт-фішок, вкладиш по стратегії і пам'ятка з правилами.
13+
20 - 120
2 - 4
Колода «Exquisite Invention» для формату «Командир» з 100 карт, в якій присутні карти Magic, що раніше не видавалися. В комплект входять 3 фольгованих Командира, коробка для зберігання карт, 10 карт-фішок, вкладиш зі стратегії і пам'ятка з правилами.
13+
20 - 120
2 - 4
Колода «Subjective Reality» для формату «Командир» з 100 карт, в якій присутні карти, які раніше не видавалися. В комплект входять 3 фольгованих Командира, коробка для зберігання карт, 10 карт-фішок, вкладиш по стратегії і пам'ятка по правилам.
13+
20 - 120
2 - 4
Колода «Жорстока Лють » для формату «Командир» з 100 карт, в якій присутні карти, які раніше не видавалися. В комплект входять 3 фольгованих Командира, коробка для зберігання карт, 10 двосторонніх карт-фішок, вкладиш по стратегії і пам'ятка по правилам.
13+
20 - 120
2 - 4
«Командир» кожен гравець вибирає легендарну істоту, яка стає командиром колоди. Потім гравець збирає колоду з 99 карт в кольорах свого командира.  Колода чорно-біло-червоного кольору. На цей раз вам належить командувати армією людей у безжальному світі Ікорії. Правильна комбінація швидкості і агресії з порядком і спрямованістю допоможе об'єднати всі сили людства в згуртовану армію.
13+
20 - 120
2 - 4
Колода «Безлика Загроза» для формату «Командир» з 100 карт, в якій присутні карти, які раніше не видавалися. В комплект входять 3 фольгованих Командира, коробка для зберігання карт, 10 двосторонніх карт-фішок, вкладиш по стратегії і пам'ятка по правилам.
13+
20 - 120
2 - 4
Колода «Містичний Інтелект» для формату «Командир» з 100 карт, в якій присутні карти, які раніше не видавалися. В комплект входять 3 фольгованих Командира, коробка для зберігання карт, 10 двосторонніх карт-фішок, вкладиш по стратегії і пам'ятка по правилам.
13+
20 - 120
2 - 4
«Командир» кожен гравець вибирає легендарну істоту, яка стає командиром колоди. Потім гравець збирає колоду з 99 карт в кольорах свого командира. Колода синьо-червоно-білого кольору. Час створити цілий натовп кішок-динозаврів, метаючи заклинання у всіх опонентів, скидаючи та добираючи карти, щоб в мить ока знайти ключові комбінації!
13+
20 - 120
2 - 4
Колода «Первісне Породження» для формату «Командир» з 100 карт, в якій присутні карти, які раніше не видавалися. В комплект входять 3 фольгованих Командира, коробка для зберігання карт, 10 двосторонніх карт-фішок, вкладиш по стратегії і пам'ятка по правилам.
13+
20 - 120
2 - 4
«Командир» кожен гравець вибирає легендарну істоту, яка стає командиром колоди. Потім гравець збирає колоду з 99 карт в кольорах свого командира. Колода чорно-зеленого-синього кольору. Перлина Ікорії – великі чудовиська, схрещені види, часом страшні, а часом чаруючі мутанти. Прийшла пора дізнатися, що це за механіка «мутація» і як використовувати її по максимуму!
13+
20 - 120
2 - 4
«Командир» кожен гравець вибирає легендарну істоту, яка стає командиром колоди. Потім гравець збирає колоду з 99 карт в кольорах свого командира. Колода Біло-чорно-зеленого кольору. Колода переповнена істотами, способами їх посилення і навіть воскресіння – все що вам потрібно, це створити цілу купу різноманітних чудовиськ, які будуть величезною проблемою для противників, від якої не позбутися з першого разу.
13+
20 - 120
2 - 4
«Командир» кожен гравець вибирає легендарну істоту, яка стає командиром колоди. Колода червоно-синьо-зеленого кольору. Саме час стати арканом могутньої магії, накопичувати сили і вивільнити безліч заклинань, створюючи шторм для інших гравців, з якого може вийти що завгодно!

Колоди commander, командир на 4 гравця по 100 карт мтг

Особливості формату «Командир»

«Командир» — це унікальний та захоплюючий спосіб грати в Magic. У центрі уваги опиняються приголомшливі легендарні істоти, масштабні рішення і бойовища з друзями в епічних битвах для декількох гравців. У «Командирі» кожен гравець обирає легендарну істоту, яка стає командиром колоди. 

Потім гравець збирає колоду з 99 карт в кольорах свого командира. Не рахуючи базових земель, у колоді може бути тільки по одному примірнику кожної карти. Під час партії ви можете розігрувати свого командира кілька разів — таким чином ваше улюблена легендарна істота може знову і знову повертатися в битву, щоб привести свої війська до перемоги.