Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

MTG: Duel Decks (Дуельний набір)

Сортування
Новинка
Купить Стартовий набір Magic: The Gathering 2021 Arena (Рос) (MTG: Duel Decks (Дуельний набір))
Немає в наявності
240 грн
13+
15 - 30
2
Ви давно хотіли почати грати в Magic, The Gathering, але не знали з чого почати? Стартовий набір Magic: The Gathering 2021 Arena - те що вам потрібно щоб познайомиться з основними правилами і спробувати зіграти з другом. Набір включає 2 повністю готові до гри колоди різних кольорів, буклет з правилами, і коди, що відкривають ці колоди в онлайн-версії Magic: The Gathering.

Magic The Gathering: Duel Decks (Дуельний набір)

Ще одна лінійка особливої продукції MTG від видавців Wizard of The Coast. Такий набір містить 2 готові колоди з 60 карт, об'єднані однією тематикою протистояння. В одних наборах це два плейнсволкера [planeswalker], які перейшли один одному дорогу, в інших це вічно ворогуючі фракції і раси зі світу MTG, що нам долюбки. На чолі кожної з двох дек варто канонічний персонаж-плейнсволкер або іконічна карта, які відповідають духу і тематиці набору.

Універсальність дуельного набору

Дуельні набори випускаються обмеженим тиражом англійською мовою, а також збирають в собі безліч репринтів давно забутих карт дорогих і рідкісних з новою ілюстрацією, тим самим роблячи такий продукт вкрай колекційним! Дуельні деки відмінно підійдуть новачкам і досвідченим гравцям, де перші зможуть відразу ж розпакувати набір і сісти за улюблену гру з відмінно збалансованими один проти одного деками, а другі отримають велике задоволення граючи сильними і давно забутими картами минулих редакцій. Не кажучи вже про сюжетну і тематичну складову кожного окремого дуельного набору!