Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

MTG: Dominaria (Домінарія)

Сортування
13+
15 - 30
2
Сет Домінарія приурочений до 25-річчя улюбленої гри і повертає нас до витоків Magic The Gathering. Бустер складається з 15-ти карт:  10 звичайних, 3 незвичайних, 1 рідкісної або раритетної карти, 1 базової карти землі. В набір входить і 1 токен-фішка.  Є шанс знайти рідкісну фольговану карту. Тільки в бустерах сету «Домінарія» є 1 карта з супертипом «легендарна». 

Magic The Gathering: Dominaria (Домінарія)

На честь ювілею МТГ ми повертаємося до витоків і здійснюємо подорож до Домінарії! Безліч магічних академій і чарівницьких університетів, а також войовничі ельфи, які пережили загибель майже всієї природи Домінарії, не дозволять чужинцям вторгнутися на свої землі. Божевільні гобліни збираються в зграї і щось замишляють, попутно роблячи набіги на беззахисні села. Некроманти і культісти будують плани проти армії людей, що ховаються під крилами легендарних ангелів Домінарії .

Повертаються відомі досвідченим гравцям персонажі, такі як Тефері, Джойра, Джай, Карн та інші плейнсволкери, а також ті, які грали ключову роль в історії Домінарії. Ну і, звичайно ж, вони знову стануть на борт літального корабля «Везерлайт», на якому Узра зупинив фірексійское кодло, покликане в світ його братом Мішра! Наші герої з Gatewatch відправляться в цей світ, щоб знайти нових союзників перед прийдешньої битвою з древнім драконом і ворогом мультивселенной Ніколом Болас. Але, як це завжди буває, що щось пішло не так...