Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Сет Dominaria (Домінарія) - Magic The Gathering

Сортування
13+
5 - 30
2
Бандл ідеально підходить для серйозного занурення у новий сет серії. Ви отримаєте не тільки початковий «пак» з 10 бустерів, але і необхідну кількість всіх базових земель, що дозволяє створювати абсолютно будь-які колоди протягом усього сету! Фанатів сету порадує дрібна атрибутика у вигляді ексклюзивного кубика Доминарии, фірмова щільна коробка для зберігання карт та інші аксесуари для приємної гри і зберігання карт.
13+
15 - 30
2
Сет Домінарія приурочений до 25-річчя улюбленої гри і повертає нас до витоків Magic The Gathering. Бустер складається з 15-ти карт:  10 звичайних, 3 незвичайних, 1 рідкісної або раритетної карти, 1 базової карти землі. В набір входить і 1 токен-фішка.  Є шанс знайти рідкісну фольговану карту. Тільки в бустерах сету «Домінарія» є 1 карта з супертипом «легендарна». 
13+
5 - 30
2
Що потрібно для того що б почати грати в Magic: the Gathering? Правильно, карти! А що робити новачкові, який не впевнений у тому, чи достатньо хороша його колода? Придбати готову колоду, знову вірно! Набір «колода Planeswalker-a» є заміною попереднім «Starter Pack-ам» у грі MTG. На відміну від попередниці, тепер крім відмінно збалансованої і потужної колоди з 60 карт в неї входить один Planeswalker – сюжетний персонаж цього величезного мультивсесвіту, який здатний переміщатися між світами допомагаючи нужденним, або знищуючи зловісне. 
13+
5 - 30
2
Що потрібно для того, що б почати грати в Magic: the Gathering? Правильно – карти! А що робити новачкові, який не впевнений, чи достатньо хороша його колода? Придбати готову колоду – знову вірно! Колода Planeswalker-a є заміною попереднім StarterPack-ам в грі MTG. На відміну від попередниці тепер, крім відмінно збалансованої і потужної колоди з 60 карт, в неї входить один Planeswalker – сюжетний персонаж величезного мультивсесвіту, здатний переміщатися між світами, допомагаючи нужденним і знищуючи зло. 

Сет Dominaria (Домінарія) - Magic The Gathering

На честь ювілею МТГ ми повертаємося до витоків і здійснюємо подорож до Домінарії! Безліч магічних академій і чарівницьких університетів, а також войовничі ельфи, які пережили загибель майже всієї природи Домінарії, не дозволять чужинцям вторгнутися на свої землі. Божевільні гобліни збираються в зграї і щось замишляють, попутно роблячи набіги на беззахисні села. Некроманти і культісти будують плани проти армії людей, що ховаються під крилами легендарних ангелів Домінарії .

Повертаються відомі досвідченим гравцям персонажі, такі як Тефері, Джойра, Джай, Карн та інші плейнсволкери, а також ті, які грали ключову роль в історії Домінарії. Ну і, звичайно ж, вони знову стануть на борт літального корабля «Везерлайт», на якому Узра зупинив фірексійское кодло, покликане в світ його братом Мішра! Наші герої з Gatewatch відправляться в цей світ, щоб знайти нових союзників перед прийдешньої битвою з древнім драконом і ворогом мультивселенной Ніколом Болас. Але, як це завжди буває, що щось пішло не так...