Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Дитячі книги та комікси українською

Сортування
Містечко Гравіті Фолз перебуває під владою Вілла Шифра, який спричинив Дивногеддон. Мабуть, це найдивніший з усіх апокаліпсисів. Чи зуміють Діппер, Мейбл та інші пережити цей сповнений жахів катаклізм і повернути колишній Гравіті Фолс?
Ранок / 2020
Зустрічайте першу збірку комікс-адаптацій серіалу Гравіті Фолз українською мовою! Діппер знаходить загадковий щоденник і життя близнюків змінюється назавжди. Дізнайтеся, як виглядають пригоди улюблених героїв у форматі коміксів!
Ранок / 2021
Ми повертаємося до Гравіті Фолз, штат Орегон, за новою порцією дивацтв, які вже стали частиною повсякденного життя. Оригінальний комікс "Gravity Falls Cinestory Comic Volume 5", вперше виданий 4 червня 2019 року, тепер доступний українською мовою. Давайте дізнаємося, що ж на нас чекає!
Ранок / 2021
Ми знову повертаємося до «Хижки Чудес», де нас чекають Діппер, Мейбл, а також їхній двоюрідний дідусь. Маленьке містечко Гравіті Фолз приготувало для наших героїв та їхніх друзів нову порцію пригод. Цей випуск має всі шанси стати справжнім хітом серед шанувальників шоу!
Ранок / 2020
На шанувальників Гравіті Фолз чекають чотири абсолютно нові історії, які вам повідає Шмебюлок. Не прогавте цієї унікальної можливості, адже Шмебюлока зачарував чорний маг! На кожну тисячу років він може нормально говорити лише одну ніч, а весь інший час — тільки своє ім'я.
Ранок / 2020