Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Комікси Deadpool, Дедпул українською

Сортування
Один раз побачивши Дедпула після харчової коми в мексиканському ресторані, можна легко уявити собі цього хлопця з голови до ніг обмазаного кетчупом в який-небудь забігайлівці. А що якщо кетчуп замінити на кров?.. Беремо фільм жахів, де маніяк поодинці методично вбиває своїх жертв, додаємо Дедпула і отримуємо найкривавіший хоррор-комікс Всесвіту Марвел!
MAL'OPUS / 2021
Ми вже звикли до того, що президенти окремих країн, будучи живими, часто-густо заважають всім навколо. Але виявляється, і мертві лідери можуть бути ще тією скалкою. А все тому, що загін мертвих президентів США повстав з праху і влаштував справжній терор!
Ми переносимося в 1984 рік, в епоху Таємних Воєн. Саме тоді Дедпул звів знайомство з симбіотом — інопланетною істотою, якій для виживання потрібен носій. Нагадаємо, що під час злиття з людиною чужорідний організм дає йому надлюдські можливості. Потім цей симбіот буде справно виконувати обов'язки чорного костюма Людини-павука, і врешті-решт перетвориться на Венома. Все це вам напевно відомо. Але є одна цікава річ, про яку ви не знаєте…
Інопланетяни, звані Скруллами, вторглися на землю! Ці підступні істоти можуть легко змінювати форму і перетворюватися на кого-завгодно. Вони легко з легкістю прослизають в уряди, прикидаються супергероями і знищують чужі світи. Але Скрулли ще не знають, із ким їм доведеться зустрітися в країні великих можливостей…
MAL'OPUS / 2021
Прокинувшись від харчової коми в замкненому мексиканському ресторані, Дедпул виявляє, що Нью-Йорк заполонили зомбі. Балакучий найманець, який любить смачно поїсти, тепер і сам може стати їжею для ожилих мерців. Герой, що здатен регенерувати власну плоть, — мрія будь-якого зомбі.