Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Спеціальні пропозиції

Сортувати за:
Хіт
Qwixx + Poker Dice
260 грн210 грн
8+
15 - 20
2 - 5
Qwixx - розумна гра в кості. Можливо комусь нагадує Російське лото, але це омана. Гра змушує думати і будувати свою стратегію на всю гру, але при цьому бути готовим змінити її по ходу гри. Взаємодії між гравцями немає, але прогрес кожного гравця, може позначитися і вплинути на результат іншого. Тому гра вимагає особливої уваги і концентрації при всій легкості своїх правил і невимушеності в плині всієї гри.
Новинка
Root - українське видання
1580 грн1264 грн
10+
60 - 90
2 - 4
Ліс став занадто гучним. Тому туди увійшли війська Маркіси де Коте, щоб втихомирити голосистих пташок і буйних звіряток. Багатьом це не сподобалося, і почалася неабияка войнушка. Кішки, пташки, лісовий альянс і герой-одинак відчайдушно намагаються запустити в ліс свої лапи і кігті.
/ 2020
Калібр .45
400 грн300 грн
12+
15 - 60
2 - 8
Коли ковбої бачать поштовий потяг з невеликою кількістю охорони, або самотній диліжанс, який рухається по дикій прерії і зовсім без неї, ковбої натягують на обличчя шийну хустку, дістають свої кольти і… без жалю грабують безтурботні каравани. А що ви хотіли, такі суворі закони Дикого Заходу. Але що, якщо інші хлопці з кольтами, теж запримітили цей караван і теж збираються його пограбувати?!  Ось тут і починається справжня пригода, з стріляниною, погонями і вбивствами. Представляємо Вам ковбойський вестерн для компанії, настільну гру Калібр .45  
/ 2016