Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

MTG: Un Sets (Нестабільний сет)

Magic The Gathering: Un Sets (Нестабільний сет)

Через 13 довгих років нарешті в Грудні 2017 виходить (або краще сказати «вривається») новий пародійний Un-сет – UnStable! Для багатьох гравців це стало святом, адже та сама атмосфера далеких старих подібних сетів здавалася втрачена назавжди. За допомогою шаленої популярності UnStable, компанія Wizard of The Coast продовжує випускати різноманітні набори з позначкою «Un», що можна трактувати як «НЕ» (нестабільний, несанкційоний) в якість самоіронії з старанної роботи над звичайними випусками.

Трохи про такі сети: вони також називаються silver-boarded sets (рамка карти є не чорною, а сірою, щоб можна було їх легко відрізнити), які є фановими, пародійними і божевільними випусками МТГ, в першу чергу – спеціально створені для драфтів. На скільки божевільними запитаєте ви? Що ж, у минулому такому сеті, при розігруванні однієї карти, ви повинні були її розірвати на дві частини й кинути на стіл, ті карти, шматочки картону якої торкнулися – вилучалися з гри.

Такі сети в першу чергу глузливо відносяться до всієї серйозності Magic The Gathering: деякі карти сміються над механіками гри, деякі над проблемами і складністю гри, інші над про-сценою і змагальною магією як такою – одним словом «У це треба зіграти!»