Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Нова серія детективних квест ігор Елементарно!

Настільна гра ЕлементарноЗауважте, як останнім часом настільні ігри почали розвиватися в квест-жанрі. Звичайно, більшість з цих ігор одноразові (в силу особливості жанру), але тим не менш, їх популярність зростає і настольщікі з нетерпінням чекають виходу нових частин, тієї чи іншої серії настільних квестів.

Одна з перших і найбільш популярних серій ігор цього жанру: T. I. M. E Stories, яка разом з базовою коробкою, на даний момент, налічує 9 сценаріїв квестів. Озирнувшись на таку популярність, видавництво Стиль Життя випустило свою серію детективно-квестової гри КвестМастер (3 сценарію), а російська Зірка підметушилися і локализировала серію популярних ігор Exit-Квест (4 сценарію).

Сьогодні представляємо вам нову серію настільних детективних квестів Елементарно! (так і хочеться додати «Ватсон!») і знову від видавництва Стиль Життя.

Настільна гра Елементарно

На даний момент новинка вийшла у трьох коробках (у трьох незалежних сценаріїв з різними рівнями складності):

Всі три гри з серії Елементарно! вже з'явилися в нашому магазині. Так що, детективи-любителі, потирайте руки, готуйте курильні трубки та інші атрибути сищиків (усмішка).

Комментарии

Ваше Имя:


Ваш комментарий: