Визначено Кращого Саботера в Україні
1 жовтня в Києві відбувся всеукраїнський фінал міжнародного турніру з настільної гри Саботер. 16 переможців відбіркових турнірів у своїх містах з'їхалися в київський клуб Игромаг, щоб визначити найсильнішого. Нагадаємо, що переможець буде захищати честь України в Будапешт, де зберуться найсильніші гравці з 26 країн світу.
Як це було






Хто переміг
Через кілька годин підземних баталій, організатори оголосили переможця. З гордістю за рідне місто, повідомляємо, що перемогу у фінальному турнірі здобув Коваленко Андрій з Дніпра, 2-е місце посів представник Хмельницького – Артем Пінчук, а на третьому місці знову опинився представник Дніпропетровської області – Жураковський Олександр з Енергодара. Від усієї душі вітаємо! Вже в листопаді цього року, перші два місця поїдуть в Угорщину, щоб там довести, що кращі саботеры в світі родом з України. Тримаємо за вас кулаки, хлопці!
Дивіться також: Звіт про проведення відбіркового турніру в Дніпрі 20 серпня 2016 р.








