Запрошуємо взяти участь у командному турнірі
Вперше в Дніпрі відбудеться Командний Турнір з настільних ігор!
Друзі, у Вас є можливість зібрати свою супер-пупер команду і прийняти участь в турнірі по різних настолкам в Будинку Ігор!
Для участі необхідно до 28 липня зареєструвати команду з 4 чоловік. Перед початком турніру команда повинна сплатити внесок у призовий фонд - 500 грн. Команда переможців отримає сертифікат на покупку ігор рівний сумі всіх внесків.
Турнір буде проходити в два етапи: 28 липня і 4 серпня. На кожному етапі команда вирішує, хто з учасників грає, і в яку гру: Мачи Коро, Колонізатори, Квиток на поїзд: Європа і Маленький світ, де буде зіграно по дві партії. За підсумками партії учасник, що зайняв перше місце, приносить своїй команді 5 балів, друге місце - 3 очка, третє - 1 очко, інші нуль. Команда з найбільшим сумарним рахунком перемагає.
Зареєструвати свою команду можна в нашому магазині або за цією ссылке.







