Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія бамбукових головоломок 3D Bamboo Puzzles

Сортування
7+
5+
1
Головоломка Ball (Куля) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Кулю необхідно розібрати і зібрати. Це просто, якщо знати як. В іншому випадку, на складання кулі може піти кілька годин. Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломка Barrel (Бочка) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Ця бочка із секретом. Ваше завдання розібрати її на частини і зібрати. Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломка Cannon Balls Puzzle (Гарматні Ядра) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Розбираємо і збираємо на частини піраміду з кульок, точніше гарматних ядер! Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломки Cube (Куб) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Розібрати і зібрати кубик, що може бути простіше. Так що бажаємо удачі. У перші кілька годин, вона вам знадобиться (усмішка). Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломка Doublecross (Подвійний хрест) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Розберіть на 3 частини і зберіть знову цей подвійний хрест. Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломка Firewood (Дрова) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Для того, щоб розпалити багаття, необхідно правильно скласти дрова. Шість однакових елементів зібрати в єдину конструкцію буде не просто. Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломка Knotty (Вузол) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Спочатку, вам необхідно розібрати вузол на частини, а після цього - зібрати воєдино. Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломка Prison House (Клітка) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Розбираємо і збираємо на частини клітку, також іменується, як в'язниця. Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломка Pyramid (Піраміда) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Спробуйте скласти з трьох частин правильну піраміду. Здається просто, адже тут всього три частини, але не поспішайте із висновками! Потрібно дізнатися секрет піраміди і тоді все вийде.
7+
5+
1
Головоломка Slide Puzzle (Гірка) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Вам необхідно розібрати і зібрати конструкцію. Повторне складання виявиться простіше, але в перший раз доведеться повозитися. Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломка Snake Cubes (Зміїний куб) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Розібрати цей підступний куб буде просто, а от зібрати… Втім, якщо знати секрет головоломки, то теж просто, але якщо ви вперше взяли її в руки, доведеться повозитися. Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.
7+
5+
1
Головоломка Superstar (Суперзірка) – це бамбукова головоломка з серії 3D Bamboo Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. У цій головоломці 6 однакових деталей з яких вам потрібно зібрати суперзірку. Класична головоломка в красивому бамбуковому виконанні.