Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія настільних ігор Епічні сутички бойових магів

Сортування
15+
30 - 60
2 - 6
Магічний турнір ось-ось почнеться! Ви в ролі веселого мага вплутаєтеся в заміс з іншими такими ж чаклунами. Все що від вас потрібно це промовляти заклинання і долати ваших суперників. У кожній битві судилося вижити тільки одному, всі інші будуть нагороджені картою з колоди Дохлих чаклунів. Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку Спрутобойні - це самостійне продовження гри Епічних сутичок магів.
16+
30 - 40
2 - 6
Королівство Кровбойнія оголошує безжалісний турнір на самого живучого мага (усмішка). Безсумнівно, перемога дістанеться найсильнішому і хитрішому, проте це все понти для героїв, тому ви повинні просто напросто вижити в магічному поєдинку. Так, при цьому самі повинні нанести якомога більше шкоди іншим, а інакше як ви збираєтеся залишитися єдиним, хто вижив?
18+
30 - 60
2 - 5
Ми трощили черепи на горі Череполум'я, безчинствували в Замку Спрутобійні, влаштовували криваве місиво на Грибучому Болоті та чіпляли болячки в Хоромах Пристрасті, але все це було дитячим святечком. Тепер, коли ми пройшли відбіркові змагання, можна взяти участь у щорічному змаганні Крутагідона, щоб поборотися за головний приз! Звучить гонг, і ми розпочинаємо!
18+
30 - 60
2 - 6
Греби на болото. Там ростуть гриби не прості, а окаті та галюциногенні. Достатньо скуштувати один такий грибочок, як ви відразу перенесетеся у світ Епічних сутичок бойових магів. Продираючись крізь кишки ворогів і галюциногенні випаровування до перемоги, ви зустрінете персонажів Льюїса Керрола, а також два священних черепа Ульіяма Берроуза і Хантера Томпсона. Нові епічні сутички досягають свого апогею в наркотично-маревному пароксизмі, а назва одного з типів карт – «прихід» звучить краще ніж будь-коли.
18+
30 - 60
2 - 6
Ласкаво просимо до палацу насолод, де на вас чекають божевільні оргії і фонтани крові! Під непристойним багряним куполом в сутичці зійдуться наймогутніші бойові маги. Загалом, хтось кінчить добре, а хтось погано. Якщо вам не вистачало угару, то тут його цілий палац і маленька мешонка! Приготуйтеся до смертельної бритви!

Опис серії Епічні сутички бойових магів

Багато років тому на горі Череполум’я відбулося перше карткове побоїще чаклунів, яке триває донині. Правда, ви не побачите тут благородних чарівників у білому одязі з «Володаря кілець». Між собою на смерть б'ється непотріб колдунского світу з найбільш смердючих підворіть, завжди готовий пустити в хід мерзенні трюки та брудні слівця. Тому до битви допускаються лише особи, які досягли повноліття.

Серия настольных игр Эпичные схватки боевых магов

У «Епічних сутичках бойових магів» учасники борються між собою, складаючи з карт угарні заклинання. Останні пародіюють все на світі, часто містять непристойні натяки, а їх читання вголос становить левову частку веселощів. Відрубані голови, руки, тонни крові, а також безглузді та смішні способи членоушкодження створюють неповторну атмосферу.

Серия настольных игр Эпичные схватки боевых магов