Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія головоломок в скляних пляшках

Сортування
14+
5+
1
Головоломка Message in a Bottle (Послання в пляшці) – це оригінальна головоломка від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Хто б з нас не мріяв отримати по морю послання в пляшці?! Це ж справжня романтика, справжня пригода! Необхідно терміново дістати лист і прочитати його. Ви просто зобов'язані впоратися, адже той, хто написав вам – чекає на вашу реакції! Рівень складності 3 з 4, удачі!
14+
5+
1
Головоломка The Chain Gang (Закована банда) – це оригінальна головоломка від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Ув'язнених гангстерів закували в єдиний ланцюг, щоб звести до нуля ризик втечі. Однак, кмітливість бандитів все ж дозволить їм вивільнитися з пут. Спробуйте звільнити кільце з ланцюга всередині банки, і поверніть його в початковий стан для наступного ув'язненого.
14+
5+
1
Головоломка The Power of the Ring (Сила кільця) – це оригінальна головоломка від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Усередині пляшки знаходиться металеве кільце, яке вам необхідно дістати. Так, і не будьте егоїстом, після рішення головоломки, поверніть кільце в початковий стан для майбутнього шукача проблем на свою голову (усмішка). Головоломка The Power of the Ring має третій рівень складності з чотирьох можливих, а значить, буде непросто, але повірте, дуже цікаво.
14+
5+
1
Головоломка The Tube (Труба) – це оригінальна головоломка від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Ця головоломка названа в честь своєї форми. Це труба! Причому, ми припускаємо, що ви будете досить часто вимовляти фразу «Це труба», під час пошуку рішення (усмішка). Так ось ця труба символізує метрополітен, з якого дуже важко вибратися без плану. Сподіваємося, у вас є план? Дістаньте-ка цю червону кульку із труби…
14+
5+
1
Головоломка Treasure Hunt (Полювання за скарбами) – це оригінальна головоломка від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Всередині скляної банки знаходиться заповітний хрестик, який вкаже на карти точно місце, де заховані скарби! От тільки як його дістати?! Для цього у вас є дві палички! На перший погляд, це здається неможливим завданням, якщо не розбити банку, але не поспішайте, у вас все вийде!