Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія головоломок Pastime Puzzles

Сортування
4+
5+
1
Головоломка A Puzzle – це мотузкові головоломка з серії Pastime Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. В основу цієї головоломки покладена одна з базових задач мотузкових головоломок. Тобто, якщо ти новачок, рекомендуємо починати саме з A Puzzle. Навички отримані, при її вирішенні, суттєво допоможуть тобі з більш складними головоломками.
4+
5+
1
Головоломка B Puzzled – це мотузкова головоломка з серії Pastime Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Також, як і у головоломці A Puzzle, в її основі лежить один з базових принципів мотузкових головоломок. Для «бувалих» звільнити червоне кільце з головоломки не складе ніяких труднощів, а от новачкам доведеться трохи зпітніти (усмішка).
4+
5+
1
Головоломка Beats of Love - це мотузкова головоломка з серії Pastime Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Погодьтеся, що розбивати серця краще в головоломках, ніж у житті. Ось цим ви і займетеся у головоломці Beats of Love. Розбий серце, склей серце, знову розбий і знову склей. Прямо, нескінченна головоломка (усмішка). Рівень складності – другий із чотирьох можливих.
4+
5+
1
Головоломка Double-A-Puzzle - це мотузкові головоломка з серії Pastime Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Ще одна головоломка, яка покликана познайомити гравця з черговим базовим принципом мотузкових головоломок. Однак, на відміну від головоломок A Puzzle і B Puzzled, Double-A містить відразу дві загадки.
4+
5+
1
Головоломка Reason Out - це мотузкові головоломка з серії Pastime Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Завдання гравця - зняти 4 червоних кільця. Навіть і говорити не будемо, що зробити це буде непросто. Самі бачите, що рівень складності цієї головоломки – максимальний (чотири зірки). Дамо лише одну важливу пораду: коли у вас почне виходити звільняти кільця з конструкції, зупиніться і постарайтеся повністю зрозуміти секрет головоломки. Якщо ви його не зрозумієте, не зможете повернути кільця назад, для наступного учасника.
4+
5+
1
Головоломка Double-A-Puzzle - це мотузкова головоломка з серії Pastime Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Звільніть мотузку з металевої конструкції. Коли ви розгадаєте секрет цієї головоломки, можете вважати себе дуже розумним! Як же це приємно, порозумнішати у свій вільний час, та ще й за таким приємним заняттям (усмішка).
4+
5+
1
Головоломка Reason Out - це мотузкова головоломка з серії Pastime Puzzles від бельгійської компанії Eureka 3D Puzzle. Все що від вас потрібно - зняти червоне кільце! Але враховуйте, що головоломка Reason Out має максимальний (четвертий) рівень складності. Приготуйтеся до великих труднощів. Радимо не поспішати і гарненько обміркувати свої дії, тоді у вас все вийде!