Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія ігор Про мишей і таємниці

Сортування
Хіт
Про Мишей і Таємниці
В наявностІ
2392 грн
7+
60 - 90
1 - 4
У великій і важкій коробці з незліченною кількістю компонентів та фігурками ігрових персонажів, ви знайдете інтерактивну казку. Казку, в яку учасники будуть не просто грати, але і створювати її самостійно. Нічого подібного раніше нам не зустрічалося. Це кооперативна гра-квест для дітей, від якої в захват приходять і дорослі учасники. Сюжет гри заснований на книзі сценаріїв під назвою «Скорбота і Поминання» – це дуже гарна і цікава казка про те, як хоробрі і відважні мишки рятували Королівство Людей від злої відьми. Учасники гри виступлять в ролі цих самих мишок. Казкова пригода затягує гравців буквально з першої глави і не відпускає до самого кінця.
7+
60 - 90
1 - 4
Давним-давно в лабораторії великого чарівника Магікуса жив світлячок за ім'ям Глорм. Чарівник дбав про светлячка і хотів створити з його допомогою немеркнуче полум'я на благо людей. Одного разу у Глорма з'явилася чарівна сусідка, і світлячок полюбив її з першого погляду. Так би і жили вони довго і щасливо у старовинній лабораторії, якби не зла чаклунка Венестра, відома нам з гри Про мишей і таємниці. В результаті трагічних подій кохана Глорма загинула, а його серце зробилося жорстоким і замість світла стало випромінювати темряву. У доповненні Про мишей і таємниці: Згасле серце відважним мишкам доведеться рятувати місто Дуббург від некроманта Глорма і його темних слуг.
7+
60 - 90
1 - 4
Колись давно у дворі старого королівського замку ріс могутній дуб. В його дуплі знаходилось процвітаюче мишаче місто під назвою Дуббург. Одного разу владу в замку захопила зла чаклунка, і принц з друзями втекли, перетворивши себе на мишей. Тоді вони познайомилися з мешканцями Дуббурга і всі разом перемогли чаклунку, а слідом за нею і темного некроманта, що напав на місто. Але успіх дістався їм дорогою ціною, адже перед поразкою ворог встиг отруїти старий дуб. Жителям Дуббурга терміново знадобився новий дім. Тоді наші хоробрі мишки вирушили в таємниче і небезпечне Нижньолісся на пошуки підходящого місця для переселення. Як бачите, життя героїв гри «Про мишей і таємниці» не буває нудним. Чи готові ви до нових пригод бравої мишачої команди?