Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія пізнавальних ігор Секрети Планети

Сортування
7+
15 - 20
2 - 6
Перед вами настільна карткова гра Секрети Планети: Морські Мешканці, з якої ви дізнаєтеся багато нового про підводний тваринний світ. Дивіться також інші ігри серії: Тварини Європи, Тварини Азії, Тварини Африки і Хижаки.
7+
20 - 30
2 - 6
Спостерігаючи за тим, як господарі вигулюють своїх чотирилапих друзів, і, переглядаючи смішні ролики на Ютубі, ви дізналися, що існують різні породи собак. Хаскі, наприклад, дуже зворушливо сплять і роблять кумедні пики. А йорки ненавидять свіжу пошту.  Але ви навіть і не підозрювали, що собаки можуть бути такими різними! Ця пізнавальна гра знайомить малюків і дорослих з дивовижним світом собак і демонструє різноманіття порід. Навіть якщо у вас вже є собака, ви обов'язково дізнаєтеся багато нових і дивних фактів про цих тварин, і можливо, навіть захочете завести ще одну.
7+
15 - 20
2 - 6
Секрети планети – це серія дитячих пізнавальних ігор, які розкажуть учасникам про тварин, що мешкають на різних континентах нашої планети. В ігровій формі, як діти, так і дорослі, дізнаюся багато нового. Наприклад, скільки важить слон, скільки років живе панда, яка довжина хвоста у перев'язки… Ви вперше чуєте про перев'язку? От і чудово! Зараз ми розкриємо вам деякі Секрети нашої Планети! Перед вами настільна карткова гра Секрети Планети: Тварини Європи, з якої ви дізнаєтеся багато нового про фауну європейського континенту. Дивіться також інші ігри серії: Тварини Африки і Тварини Азії.
7+
15 - 20
2 - 6
Секрети планети – це серія дитячих пізнавальних ігор, які розкажуть учасникам про тварин, що мешкають на різних континентах нашої планети. В ігровій формі, діти, як і дорослі, дізнаюся багато нового. Наприклад, скільки важить слон, скільки років живе панда, яка довжина хвоста у перев'язки… Ви вперше чуєте про перев'язку? От і чудово! Зараз ми розкриємо вам деякі Секрети нашої Планети! Перед вами настільна карткова гра Секрети Планети: Тварини Азії, з якої ви дізнаєтеся багато нового про азіатську фауну. Дивіться також інші ігри серії: Тварини Європи і Тварини Африки.
7+
15 - 20
2 - 6
Секрети планети – це серія дитячих пізнавальних ігор, які розкажуть учасникам про тварин, що мешкають на різних континентах нашої планети. В ігровій формі, діти, так і дорослі, дізнаюся багато нового. Наприклад, скільки важить слон, скільки років живе панда, яка довжина хвоста у перев'язки… Ви вперше чуєте про перев'язку? От і чудово! Зараз ми розкриємо вам деякі Секрети нашої Планети! Перед вами настільна карткова гра Секрети Планети: Тварини Африки, з якої ви дізнаєтеся багато нового про фауни африканського континенту. Дивіться також інші ігри серії: Тварини Європи і Тварини Азії.
7+
15 - 20
2 - 6
Перед вами настільна карткова гра Секрети Планети: Хижаки, з якої ви дізнаєтеся багато нових фактів про найбільш сильних і швидких тварин. Дивіться також інші ігри серії: Тварини Європи, Тварини Азії, Тварини Африки і Морські мешканці.