Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія ігор Runebound Третя редакція

Сортування
14+
120 - 180
2 - 4
Довгий час герої Терринота поодинці захищали його землі від всіляких напастей і не гребували золотом, дарованим у винагороду за численні подвиги. Не варто дорікати їх у цьому, адже кожен має потребу в цьому металі. Однак незабаром героям судилося дізнатися, що в світі є куди більш міцні узи… Вільним містам загрожують нові смертельні небезпеки, з якими навіть найвідважніші воїни не зуміють впоратися поодинці. Герої змушені об'єднати свої сили, забувши про все на світі крім порятунку Терринота…
Runebound третя редакція
В наявностІ
1910 грн
14+
120 - 180
2 - 4
Відважних героїв чекають нові пригоди в фентезійному світі Runebound. Третя редакція Runebound дарує своїм шанувальникам абсолютно нову гру, без огляду на минулі версії. Отже, в небезпечну пригоду відправляються декілька героїв і лише одному з них судилося прославитися. Перемога і слава дістанеться тому, хто першим переможе головного лиходія і врятує світ. Поразка у фінальній сутичці спричинить за собою програш героя, тому до битви доведеться підійти обдумано і заздалегідь підготувати свого героя.
14+
120 - 180
2 - 4
«В павутині» — додаткова пригода для настільної гри «Runebound. Третя редакція». Карти пригод, придбань і навичок відправляють учасників на боротьбу з королевою павуків Аріадой. Новий герой володіє новим видом шкоди - Випад. Також символ "Випаду" з'явився на нових бойових жетонах. Бойова дія "Випад" дозволяє героєві завдати шкоди супернику, яка не може бути заблокованою. У той самий час атакуючий таким ударом гравець втрачає можливість блокувати рани в поточному раунді.
14+
120 - 180
2 - 4
«Лють гір» — додаткова пригода для настільної гри «Runebound. Третя редакція». В небезпечний похід готовий відправитися новий герой. Нові карти придбань, навичок і пригод дозволять відчути всю небезпеку гірських стежок і страшних хижаків, що живуть в горах.
14+
120 - 180
2 - 4
«Падіння темної зірки» — додаткова пригода для настільної гри «Runebound. Третя редакція». Карти пригод, придбань і навичок відправляють учасників назустріч новим пригодам. Героям доведеться побороти темряву, що таїться всередині них.
14+
120 - 180
2 - 4
«Позолочений клинок» — додаткова пригода для настільної гри «Runebound. Третя редакція». Карти пригод, придбань і навичок відправляють учасників на щорічний ярмарок. На цьому фентезійному заході героям доведеться зустрітися зі злом і дати йому бій.

Купити гру з серії Runebound Третя редакція

Локалізація третього видання Runebound. Перед вами абсолютно нова гра. Кардинально змінено битву з монстрами - кубики замінені жетонами, а бій стає міні-грою між двома гравцями. Розробник запропонував два сценарії, тому на вас чекає велика кількість несхожих один на одного пригод. Гравці мають право вибирати завдання, які їм до душі - три типи квестів: бойові, розвідка, набір навичок. Перемогу в грі здобуде той, хто перший переможе головного лиходія (Дракон або Некромант). Поразка в битві спричинить за собою виліт з гри. Так само гра може закінчиться для всіх поразкою, якщо за відведений час головний монстр не буде переможений. Гру рекомендуємо всім любителям пригодницьких ігор і шанувальникам фентезійного світу Runebound.

"Лють Гір"

«Лють гір» - додаткова пригода для настільної гри «Runebound. Третя редакція». В небезпечний похід готовий відправитися новий герой. Нові карти придбань, навичок і пригод дозволять відчути всю небезпеку гірських стежок де живуть в горах хижаків.

Доповнення "Лють гір" вводить в гру новий вид шкоди - Випад. На нових бойових жетонах з'явився новий символ "Випад", який дозволяє герою завдати шкоди супернику в якості бойової дії. Особливість "випаду" в тому, що цей вид атаки не може бути заблокований суперником. Але і сам атакуючий втрачає можливість блокувати рани в поточному раунді.

"Позолочений клинок"

«Позолочений клинок» - додаткова пригода для настільної гри «Runebound. Третя редакція». Карти пригод, придбань і навичок відправляють учасників на щорічний ярмарок. На цьому фентезійному заході героям належить зустрітися зі злом і дати йому бій.

Тактика - новий бойовий символ, який можна витратити, щоб скопіювати інший символ в грі. В якості бойової дії гравець може витратити один символ Тактики зі свого бойового запасу як копію символу, зображеного на будь-якому іншому жетоні в бойовому запасі будь-якого учасника бою. Символ Тактики може бути використаний і в захисті.

"В Павутині"

«В павутині» - додаткова пригода для настільної гри «Runebound. Третя редакція». Карти пригод, придбань і навичок відправляють учасників на боротьбу з королевою павуків Аріадою.

Новий герой володіє новим видом шкоди - Випад. Також символ "випаду" з'явився на нових бойових жетонах. Бойове дію "Випад" дозволяє герою завдати шкоди супернику, який не може бути заблокованим. У той же самий час атакуючий таким ударом гравець втрачає можливість блокувати рани в поточному раунді.

"Падіння темної зірки"

«Падіння темної зірки» - додаткова пригода для настільної гри «Runebound. Третя редакція». Карти пригод, придбань і навичок відправляють учасників назустріч новим пригодам. Героям належить подолати темряву, що таїться всередині них.

Сценарій "Падіння темної зірки" вводить в гру новий елемент - карти псування, а бої передбачають участь кількох героїв.