Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія настільних ігор Містеріум

Сортування
Хіт
Містеріум
В наявностІ
750 грн
10+
30 - 60
2 - 7
Містеріум - це кооперативна гра, побудована на механіці асоціацій. Гравці повинні обрати гравця, який візьме роль привиду, всі інші - це медіуми. Не дивлячись на те, що гравці знаходяться по різні сторони привид-медіуми, перемогти вони можуть тільки разом, як і програти. 
IGAMES / 2019
10+
40 - 60
2 - 7
Друге доповнення «Полонений часу» пропонує гравцям покинути стіни замку і у снах відправитися в дивне містечко, розташоване поблизу. Через видіння у сні, гравці проймуться атмосферою містечка, знайдуть нові докази і познайомляться з підозрюваними. На ранок доведеться відтворити побачене і наблизитися на один крок до розкриття злочину.
IGAMES / 2017
10+
40 - 60
2 - 7
Якщо вам пощастило розкрити злочин протягом 4-6 ходів, то у вас з'являється шанс прояснити мотив вбивці. Що рухало цією людиною? Чому він зважився на такий жахливий злочин? Спробуємо дізнатися істину. Зустрічайте міні-доповнення до гри «Містеріум»!
IGAMES / 2018
10+
42 - 60
3 - 7
Гравцям-екстрасенсам доведеться повернутися у замок і спробувати відтворити картину події за підказками Привиду. Нові 42 карти снів дозволять привиду по-новому поглянути на картину того, що відбувається, адже в гру додалися нові знаряддя вбивства, локації і підозрювані. Екстрасенсам доведеться прибути у замок і відновити картину того, що відбувається: хто з підозрюваних, де перебував під час вбивства і яким знаряддям міг скоїти вбивство. Привид приходить до екстрасенсів уві сні і робить підказки у вигляді снів. Залишається справа за малим – співставити підказки і визначити вбивцю.
IGAMES / 2016