Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія ігор Star Wars: Destiny

Сортування
10+
30+
2
Щоб зробити протистояння Світлої і Темної Сторони ще більш захоплюючим і змусити світлові мечі палати з новою силою, знадобляться нові карти. Бустер – це найпростіший і доступний спосіб поповнення вашої колекції карт і колоди. Що ж, нехай прибуде з вами сила і карти!
10+
30+
2
Ми переносимося в часи Війни клонів, щоб відтворити епічну битву чотирирукого кіборга з Обі-Ваном Кенобі. Не маючи чутливості до сили, Генерал Грівус тим не менш є вкрай небезпечним завдяки своїй дивовижній спритності та реакції. Додамо до цього сім стилів фехтування, яким його навчив граф Дуку, і отримаємо справжню машину-вбивцю.
10+
30+
2
Заголовним обличчям цього набору є Кайло Рен – син Хана Соло і принцеси Леї, який перейшов на Темну сторону Сили. Одержимий ідеєю відродження галактичної імперії, він прокладає шлях до своєї мрії червоним світловим мечем. Настав час переписати історію! До ваших послуг штурмовики Першого Ордена і Кайло Рен власною персоною. За допомогою цієї грізної сили ви зможете розчавити залишки Опору і стати новим Імператором Галактики!
10+
30+
2
Опис ККІ Star Wars: Destiny. Стартовий набір "Обі-Ван Кенобі" Події Війни Клонів знову оживають перед нами, як і безсмертна любов Обі-Вана Кенобі та Сатін Крайз. Елітний джедай та його кохана вступають у сутичку з Генералом Грівусом ...
10+
30+
2
"Рей" – це ще один набір серії «Star Wars: Destiny», присвяченій протистоянню героїв і лиходіїв з популярної космічної опери «Зоряні війни». В даному наборі представлені герої Світлої Сторони. Цього разу доля галактики опиняється в руках жінки сміттяра Рей, що пізнала Силу, і штурмовика-дезертира по імені Фін. Завдяки цій парочці ви можете знищити Перший Орден, з якого колись втік Фін, а також звести рахунки з його Верховним лідером Ордена – Кайло Реном.
Новинка
Д
Star Wars: Destiny."Шлях Сили" - Бустер
В наявностІ
98 грн
10+
30+
2
«У чому сила, брат? І що вона собою являє?» – одного разу запитала принцеса Лея Люка Скайуокера… І, дійсно, природа цього явища досить туманна. Силою наділені всі живі істоти, але лише деякі здатні керувати нею. Найбільш знакові герої космічної саги в різний час використовували силу для досягнення своїх цілей. У вас з'явилася можливість долучитися до цієї великої таємниці всесвіту і пробудити свої дрімаючі здібності.

Купити гру з серії Star Wars: Destiny

В серії «Star Wars: Destiny» борються герої і лиходії найзнаменитішої космічної саги. Результат цього протистояння вирішить долю галактики. «Star Wars: Destiny» - це ККІ в сеттінгу кіносаги «Зоряні війни». Гра охоплює події, що відбувалися між епізодами «Пробудження сили» і «Прихована загроза» включно. Подібно справжньому джедаю вам потрібно заспокоїти свій розум, і бути готовим до того, що в колоді карт ви зустрінете знайомих героїв улюбленої кіноепопеї.