Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія настільних ігор Таверна Червоний Дракон

Сортування
18+
30 - 60
2 - 4
Чи знаєте ви, чим займаються герої всіляких епічних і фентезійних ігор, після того, як закінчують свої прогулянки підземеллями, бої з монстрами, драконами і іншою нечистю? Та звідки ви можете знати, якщо на цьому зазвичай закінчується будь-яка настільна гра, всі компоненти складаються назад у коробку, а коробка відправляється на полицю. Зараз ми розкриємо цю таємницю! Після важких походів і переможних воїн, герої настільних ігор збираються в таверні Червоний Дракон, де вони відпочивають, випивають, веселяться, розважаються на повну і витрачають награбоване, завойоване або знайдене золото в своїх іграх.    
18+
30 - 60
2 - 4
Не пропустіть азіатські дні в таверні Червоний Дракон! В меню: рисове вино, чайна церемонія, п'яне кунг-фу і, звичайно, азартні ігри з азіатським колоритом. Столики вже забронювали: Барахольщиця Лізвік, П'яний майстер Захан, Швидконога Сера і Трікстер Джоран. Приєднуйтесь, буде весело!
18+
30 - 60
2 - 4
Ми так довго плавали хвилями хмільних напоїв, що незабаром нам знадобився корабель. Тому, замість того, щоб відправитися до знайомої таверни, ми опинилися на судні з чарівним ім'ям «Червоний Дрейк». Відмінне містечко, де можна стати на якір і вихилити добрячий кухоль.
18+
30 - 60
2 - 4
В таверні «Червоний Дракон» дзвін келихів і веселий сміх не замовкають ні на хвилину. Жваві дівчата приємної зовнішності подають до столу пінні напої, кокетливо відводять оченята і посміхаються. За сусіднім столом чути чиєсь ревіння. Ні, це не ведмідь... Просто хтось вже порядно напився, і вишибали-орки намагаються вигнати буйного випивоху геть. Тим часом хвилі огрової косориловки ллються рікою, і приносять все нових і нових відвідувачів. Як кажуть, все тече, все змінюється...Що ж, зате правила поведінки в цьому місці завжди залишаються незмінними – зберегти гаманець і не впасти на землю.
18+
30 - 60
2 - 4
Перед Вами новий випуск популярної настільної гри Таверна «Червоний Дракон», в якій ви познайомитеся з її новими відвідувачами: иллюзионисткой Євою, Бардом Флэком, Дварфом Дімлі і Напівогром Гогом. До речі, незважаючи на самостійність кожної гри, їх можна змішувати одну з одною, для різноманітності або збільшення кількості гравців.

Опис серії Таверна Червоний Дракон

Що об'єднує людей, ельфів, орків, гномів, а також інших дивовижних істот? Звичайно ж, таверна "Червоний Дракон", у якій вони збираються, щоб вихилитидобрячий кухоль! Ясна річ, всі вони п'ють по-різному, але кожен при цьому намагається встояти на ногах та не втратити дорогоцінного гаманця. А товариство усе прибуває! Постійно виходять нові ігри серії та доповнення. П'ють герої та лиходії. П'ють коротуни і велетні. П'ють всі! Таверна "Червоний Дракон" це справжнє свято для любителів веселих карткових ігор, завзятих фентезійних світів і нестримних веселощів.