Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія настільних ігор Вибухові кошенята

Сортування
Купить Вибухові кошенята 18+ HOBBY WORLD (Серія настільних ігор Вибухові кошенята)
Немає в наявності
395 грн
7+
15 - 20
2 - 5
Перед Вами версія 18+ настільної гри Вибухові Кошенята, призначена для учасників віком від 18 років. Відмінність Дорослої версії від Вибухової (класичної), полягає в оформленні карт і тексті на них. За бажанням ці дві гри можна змішувати між собою, отримавши ще більше вибухів і задоволення (усмішка).
7+
15 - 20
2 - 5
Увага! Перед Вами Вибухова (класична) версія настільної гри Вибухові Котенята. Проте, в нашому асортименті також є і Блудна версія цієї гри, призначена для учасників віком від 18 років. Відмінність Блудної версії від Вибухової, полягає...
7+
15 - 20
2 - 6
Один з авторів базової гри «Вибухові кошенята» Мет'ю Інман написав книгу «Як розпізнати, що твій кіт вирішив тебе прикінчити». З цього виразно випливає, що тема непростих взаємин людини і кота дуже турбує Мет'ю. Зважаючи на успіх першої гри і вкрай велику зацікавленість авторів цим питанням, важко було уявити, що гра не обзаведеться доповненням.

Купити гру з серії Вибухові кошенята

«Вибухові Кошенята» - це популярна серія веселих карткових ігор, над якою працювали дизайнери Xbox, MARVEL, а також один професійний коміксист. Автори вдихнули в стратегічну версію російської рулетки максимум креативу і отримали на виході дуже незвичайний результат. За сюжетом гри світу загрожують котики, обвішані бомбами і детонаторами, яким протистоять відважні котосапери. Майже кожен представник серії доступний в двох версіях - вибуховий і блудної, розрахованої на аудиторію 18+.