Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Warhammer Underworlds

Сортування
Warhammer Underworlds: Beastgrave (Рос)
В наявностІ
1440 грн
12+
10 - 30
2 - 4
Warhammer Underworlds: Beastgrave - стартовий набір для захоплюючої карткової конкурентної гри на мініатюрах. Ви приймаєте на себе командування армією, ураженою прокляттям - однією з багатьох, хто приречений вічно боротися на полях брані. Beastgrave - третій сезон всесвіту Warhammer Underworlds, що продовжує історію попередніх частин Shadespire і Nightvault. Історію, що почалася дуже давно в світах Ери Зігмара, коли бог смерті Нагаш знищив божественне світло і пишність Шейдспайра, залишивши лише руїни колишньої розкоші.
12+
10 - 30
2 - 4
Мисливці на людей Хротгорна - дійсно цікавий загін, що дозволяє використовувати агресивну тактику, орієнтовану на одного бійця, але такий, що працює більш ефективно на відстані, ніж, скажімо, Моб Мологи. На початку гри ви захочете використовувати смертельні гекси і пастки Бушвакки в своїх інтересах, тримаючи ворогів на відстані і вичікуючи момент, щоб покінчити з ними в рукопашній сутичці з Хротгорном, який надихне весь ваш загін. Виберіть момент правильно, і перемога Вам майже гарантована!
12+
10 - 30
2 - 4
Набір Warhammer Underworlds: Beastgrave - Rippa’s Snarlfangs (Рос) дозволяє додати загін Ріппи до своїх армій. Набір включає матеріали для складання трьох мініатюр по системі "Push-fit", що не потребують клею для складання, нові карти цілей і дій Ріппи, а також загальні карти целій і дій. Ревоікла Ріппи - це відхід убік від традиційних елітних загонів з агресивним стилем гри. Тоді як загони Чемпіонів Сталевого Серця і їм подібні зазвичай складаються з повільних, важко броньованих бійців і здатні вбивати більш слабких ворогів одним ударом, Ревоікла Ріппи неймовірно швидкі і можуть робити кілька атакуючих дій за один раз. Вони чудові в выкошуванні більш великих загонів і переслідуванні власників цілей, весь час переграючи більш сильних супротивників.
Шукаєте ідеальний подарунок для гравця Warhammer Underworlds? Просто хочете прокачати свої колоди? The Warhammer Underworlds: Beastgrave Gift Pack - розкішний набір, наповнений "смакликами". Удоскональте будь-яку колоду з величезною кількістю універсальних карт, які повернулися в друк вперше з часів Warhammer Underworlds: Shadespire, з абсолютно новим тематичним оформленням і рамками для карт, які можна використовувати в будь-якому форматі. З 10 прийомів, 10 поліпшеннями і 12 цілями ви точно підберете що потрібно при складанні своїх колод.
12+
10 - 30
2 - 4
Набір Warhammer Underworlds: Nightvault - Thundrik's Profiteers дозволяє додати загін Тандрика до своїх армій. Набір включає матеріали для складання п'яти мініатюр по системі "Push-fit", що не потребують клею, нові карти цілей і дій Тандрика, а також загальні карти цілей і дій. Шкуродери Тандрика - купка озброєних і екіпірованих шукачів скарбів, які потрапили в пастку в Тіньовому Шпилі. Ці відважні дуардіни можуть похвалитися куди більшою вогневою міццю, ніж будь-який інший загін у Звіриній Могилі! Шкуродери Тандрика досить повільні, але, оскільки кожен з них володіє дальньої атакою, вашому супротивнику буде нелегко від вас сховатися.
12+
10 - 30
2 - 4
Зеддра Череповидиця, бойовий шаман Племені Чорного Ікла, веде свій загін Благословенних Мисливців (Godsworn Hunt) в глибини Дзеркального Міста на пошуки гідних жертв для пантеону Хаосу. Кожен з воїнів приніс криваву клятву, уклав пакт душі і заліза. Вони поклялися, що не покинуть примарні зали Тіньового Шпиля, поки кожен з них не забере життя хоча б одного громового воїна – одного з так званих Вічних Грозонароджених, що служать своєму новоявленому Богу-Королю. Набір Warhammer Underworlds: Nightvault – Godsworn Hunt (Рос) дозволяє додати загін Зеддри до своїх армій. Набір включає матеріали для складання шести мініатюр по системі "Push-fit", які не потребують клею для складання, нові карти цілей і дій Благословенних Мисливців, а також загальні карти цілей і дій.

Warhammer Underworlds

Warhammer Underworlds об'єднує особливості варгейма і настільної гри. Тут гравці б'ються на арені за допомогою загону моделей і колоди, зібраної ними самостійно. З кожним боєм могутність і навички бійців ростуть, об'єднуючи ігрові елементи Warhammer, рольових і карткових ігор в неймовірний ігровий досвід. Мета гри - набрати певну кількість переможних очок. Знищуйте ворогів або грамотно розміщуйте свої війська і утримуйте контрольні точки.