Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Улюбленим клієнтам присвячується...

На написання цієї статті нас наштовхнув нещодавно стався випадок в нашому магазині в Дніпрі. Випадок не найприємніший, пов'язаний з крадіжкою, але почнемо з історії створення Будинку Ігор.

У далекому 2013 році, коли до нас в голову прийшла думка створити інтернет-магазин настільних ігор, ми захоплювалися цією ідеєю! Чесно слово! Ми довго виношували її в головах, часто і довго обговорюючи, яким буде наш магазин, ми щоразу не могли натішитися від самої бізнес-ідеї продавати настолкі! Адже це так здорово: займатися улюбленою справою, поширювати культуру настільних ігор в нашій країні та місті, грати в настільні ігри, завжди бути в курсі новинок... загалом, робити все теж саме, що і робили, тільки зробити це своєю роботою.

Чималих плюсів у цю модель додавала передбачувана аудиторія нашого магазину. Погодьтеся, настольщікі – це в більшості своїй інтелігентна, культурна молодь, тихі і спокійні люди. Ну, звичайно, не без винятків, але тим не менш... Мами і бабусі купують розвиваючі ігри для своїх дітей, студенти купують ігри для веселих вечірок, настольщікі зі стажем набувають заумні стратегії, де в компанії таких, годинами мізкують над стратегіями і тактиками... Їх всіх об'єднує одне – це люди, які не в змозі обдурити. Їм не дозволяє елементарне виховання.

Ми уявляли собі магазин, в якому домашня затишна атмосфера, де всі відвідувачі живуть, як одна сім'я, дають один одному поради, ходять в гості або збираються у нас. Саме усвідомлення того, що ми продаємо такий товар, який об'єднує навколо себе розумних і добрих людей – приводило нас у захват!

Саме з таким настроєм ми відкрили Будинок Ігор, саме з таким настроєм ми і донині підходимо до обробки кожного замовлення. Ми відправляємо гри по всій Україні іноді не чекаючи оплати або її підтвердження. Абсолютно незнайомим людям, які з якоїсь причини не встигають оплатити, а гра потрібна терміново... Ми навіть не називаємо це «довірою до клієнтів», просто в наших головах настільки великими літерами вписано «Настольщик – не здатний обдурити!», що ми ніколи не замислюємося про це (усмішка).

Випадок, який стався днями в офлайновому магазині в Дніпрі, трохи повернув нас на землю. Одна пара наших відвідувачів регулярно крала настолкі в нашому магазині. Найбільше нас засмутили навіть не факти крадіжки, а сама мета. Хлопці не крали гри, щоб пограти в те, на що не вистачає грошей, хлопці все це перепродували на ОЛХ в півціни. Але по своїй наївності, в кінці-кінців «попалися», і зараз ними займається поліція.

До чого ми все це пишемо, запитаєте ви?! Це ж звичайні реалії будь-якого магазину, теж мені новина!

Все вірно! Але, цей випадок дав нам привід, сказати велике спасибі тим клієнтам, про яких ми писали вище. Ми ніколи цього не робили, а от зараз відчули гостру необхідність сказати Вам ВЕЛИКЕ СПАСИБІ! Ми, не замислюючись, стали приймати як належне, хороші і чесні вчинки наших клієнтів. Повірте, що за 5 років існування магазину з нами траплялися різні ситуації: відправляли гри помилково без післяплати, відправляли не ті ігри і не тим одержувачам, відпускали клієнтів без оплати в магазині і т. д. і т. п. У всіх випадках, ситуації вирішувалися дуже по-доброму і по-чесному. Повірте, що ми відчуваємо колосальні позитивні емоції, коли клієнт сам передзвонить або повертається, щоб оплатити нам гру або повернути помилково відправлену.

Всім вам, ще раз ВЕЛИКЕ СПАСИБІ від нашої скромної команди Вдома Ігор!

P. S. У всьому потрібно знаходити тільки хороше, тому скажемо спасибі і нашим нещасливим Бонні і Клайду, які дали нам привід для цієї статті!

Комментарии

Артем 19 лютого 2018
Я хочу сказать СПАСИБО Вам. За то что вы понимаете покупателей, а так же любезный персонал который у вас работает. Хорошие цены и быструю доставку. Хочу отметить работу Владимира который у вас работает на 5+. Еще раз повторюсь СПАСИБО и Вашему МАГАЗИНУ и Вашему ПЕРСОНАЛУ.
 
Макс 19 лютого 2018
Дуже дякую і я вам за вашу роботу. Завдяки вам у мене з'явилося чудове хобі - настольні ігри. А за ваші чемпіонати і безкоштовні ігротеки ПРОСТО БЕЗМЕЖНА ДЯКА. Персонал ввічливий, класний і дуууууже приємний. Навіть не віриться, що таке могло з вами статися.
 
Юля 19 лютого 2018
Огромное спасибо Вам за все - за приятное сотрудничество, за отличный персонал, с которым всегда приятно контактировать; за все предоставляемые вами возможности; за все ответы на много регулярных вопросов; за то, что, не смотря на расстояние, магазин очень по-дружески близок.
 
Андрій 20 лютого 2018
Величезне ДЯКУЮ і вам, "Дім Ігор" за один з найкращих сервісів і турботу про нас! Наснаги вам в майбутньому, хороших, чесних і доброзичливих клієнтів, процвітання вашій справі і розширення по інших містах (Дуже хотів би колись завітати до вас :) )!
 
Павел 04 березня 2018
Найкращі. Все буде добре! Ми з вами)
 
Олександр 02 квітня 2018
Дякуємо вам!
Ви молодці! ;)
Жалію що живу далеко від Дніпра...
 
Ваше Имя:


Ваш комментарий: