Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія настільних ігор Суцільна пітьма

Сортування
Суцільна Пітьма
Немає в наявності
3650 грн
14+
1 - 6
Одного разу дикі племена, що поклоняються Пітьмі, почали війну проти людей, ельфів і гномів. Щоб відбити їхній натиск, кращі ковалі створили дивовижну зброю та обладунки. З їх допомогою сили світла взяли верх.  Могутні артефакти були забуті на довгі століття, поки Пітьма знову нагадала про себе. У грі «Суцільна Пітьма» учасники спробують себе в ролі людей, ельфів і гномів, які протистоять силам зла. Нам належить зустріти надійних союзників і заволодіти легендарними артефактами...
14+
1 - 6
Часом навіть серед сил пітьми зустрічаються зразкові мами. Якби не воістину жахлива зовнішність, люта вдача і жахлива сила, Циклопічна Списниця могла прославитися достойнішою з матерей. Як і належить матері, вона завжди наглядає за своїми дітьми, прихованими в Суцільній пітьмі… У боротьбі проти велетня свої сили об'єднали воїн-жрець Молот, чаклунка Мойра, а також сповнений шаленства паладин Остара.
14+
1 - 6
Жахливий хобот зметнувся подібно змії, і схопив нещасного. Нестямний крик злився з диким ревом, здатним заглушити стадо слонів. Через хвилину все потонуло в Суцільній Пітьмі. Жахливий монстр взявся за свою криваву трапезу...
14+
1 - 6
Через століття з вуст у вуста передаються чудові легенди про василісків – півнів з крилами і хвостом ящірки. Мало кому доводилося бачити цих дивовижних істот. Однак вам випала рідкісна можливість споглядати Куроліска! Бестіарій Суцільної пітьми поповнився гібридом курки і дракона. Подейкують, що він був створений за допомогою темної магії. Що ж, схоже, деякі курки вміють нести не тільки золоті яйця…
14+
1 - 6
Важко відшукати людину, який би не чув про Співаючу гору. Цей вулкан заснув, і тепер над ним спочивають дивовижні печери. Кристали гірського кришталю і застигла лава подібно гобеленам прикрашають їх стіни. І це далеко не всі чудеса. Найменший звук або пошепки вимовлене слово, і кристали починають співати – кришталь вібрує, народжуючи дивовижні звуки. В Суцільній пітьмі звучить Пісня Кришталю і Лави!
14+
1 - 6
На болотах, загублених серед густих лісів, безроздільно панує пітьма. Булькаюча, чіпка тіна дуже небезпечна і зберігає в собі безліч жахливих таємниць. Однак у драговині ховається ще щось більш небезпечне… Довгий час рептизаври жили далеко від інших народів, поки Суцільна пітьма повністю не підкорила собі їх волю. Поповнивши ряди темних військ, вони обрушили свою жорстокість на місцеве населення, знищивши безліч мирних сіл. Чи зумієте ви загнати зло назад у болото, щоб жахлива тіна не засмоктала весь світ?
14+
1 - 6
Троглодити одягаються в звірині шкури і живуть в Суцільній Пітьмі століть, освітлюваної невірним світлом смолоскипів. Тіла їх міцні, але примітивний розум – слабкий. Тому силам зла не складно схилити простодушних дикунів на свою сторону. У пітьмі підземель мешкають мінотаври. Троглодити навчилися знаходити з мінотавром спільну мову, перетворивши чудовиськ в своїх союзників. Чи зумієте ви зробити ваш клинок ниткою Аріадни, яка виведе вас до Світла і розвіє Пітьму?
14+
1 - 6
Ніхто не має особливого бажання зустрітися з Лордом Іклом. Більшу частину обличчя, якщо так можна висловитися щодо цього створіння, займає величезний рот з величезною кількістю гострих іклів. До того ж чудовисько супроводжують численні брати та сестри, готові стерти будь-якого ворога в порошок. Кровожерному велетню протистоять троє відважних магів, що підкорили собі вогонь, лід і блискавки.
14+
1 - 6
Багато століть люди були приречені на співіснування з щурами, часом навіть не підозрюючи про це. Ховаючись у темряві підвалів, підземель і каналізації, вони крадькома харчувалися недоїдками з ваших столів, поки сили пітьми, нарешті, не звернули на них свою увагу. І тоді дрібні рознощики зарази перетворилися у величезних людиноподібних потвор, набагато переважаючих ростом і силою звичайних людей. Подейкують навіть, що щуролюд-переросток нічим не поступається в силі лютому орку. Незабаром багато щуроловів розуміють, що їхнє ремесло тут безсиле, адже можно легко, в буквальному сенсі, втратити голову, і покидають місто!

Купити гру із серії Суцільна пітьма

«Суцільна пітьма» - це серія кооперативних квестів. Люди, ельфи і гноми борються з дикими племенами, що поклоняються Темряві. Вас чекають безліч колоритних героїв, яких можна прокачувати, а також полчища небезпечних і страшних чудовиськ. У механіці гри, як в чарівному дзеркалі, відбиваються сучасні комп'ютерні RPG. Ваші пригоди починаються прямо зараз без довгих зволікань - провідний вам не знадобиться! Завдяки доповненням, наборам ворогів, а також наборам героїв і монстрів ваша пригода кожен раз буде грати новими фарбами!

Серия игр Кромешная тьма