Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія ігор Pathfinder

Сортування
13+
90 - 120
1 - 6
Настав час довести, що Ваша команда гідна того, щоб з нею рахувалися не тільки цивільні судна. У новій пригоді ви пройдете п'ять сценаріїв, які з головою занурять вас в піратські будні. Як і належить, за підсумком своїх пригод ви наб'єте золотом трюми свого корабля, згуртуєте свою команду і станете справжнім морським вовком.
13+
90 - 120
1 - 6
Пригоди тривають! Після того як ваша команда пройшла п'ять сценаріїв з першої колоди пригод, вам кинутий черговий виклик. Нові п'ять сценаріїв входять до пригод "Розбійники Спекотного Моря". Виклик кинутий. Зберіть вашу команду і вирушайте за новими скарбами...
13+
90 - 120
1 - 6
Ви напевно вже й забули як стали на чолі своєї команди і отримали свій перший корабель, але є той, хто це не забув. Абсолютно вірно, бунт на кораблі не дає спокою його колишньому капітану Барнабасу Харрігану. Ціна вашого віроломства вже визначена - чекайте неприємностей від вашого колишнього капітана...
12+
60 - 300
2 - 8
Втомилися від ролі диванного Мерліна? Станьте їм насправді в світі PF! Колода карток стану - інструмент ведучого, що допомагає відстежувати стани гравців і не тільки в процесі бою або соціального відіграшу. Ваші персонажі почули льодовий душу рев, у якого немає видимого джерела? Візьміть карту "переляк". Тепер вам не потрібно тримати ефект і мінуси від нього в голові – просто погляньте на картку, і ви без проблем згадайте, наскільки все безнадійно. 
Цю розкладну картонну штуковину з оригінальними артами від Уейна Рейнольдса випущено спеціально для ведучих другої редакції НРІ Pathfinder. Минув той час, коли ми майстрували ширми вручну з взуттєвих коробок, тепер можна поставити на стіл ось таку красу і більше часу приділити дійсно важливим речам, таким як вибір ворогів і перепитій сюжету випробувань, а не вести гурток «очманілі ручки»!
18+
60 - 400
1 - 6
Кому вдасться вигнати з підземель зруйнованого монастиря небезпечних велетнів і злісних фей, той отримає "солодкий, смачний" уламок Розколотої зірки. Герої мають зустрітися з найдревнішим з усіх можливих зол, яке спить і бачить, як би йому вибратися назовні, щоб запросити на західне узбережжя Варісії пухнасту полярну лисичку.
Ігрові поля для настільних рольових ігор додадуть вашим партіям атмосферності і антуражу, а бої стануть більш наочними і стратегічними. Це ігрове поле створене для готової пригоди "Гробниця Вічного полум'я" у світі настільної рольової гри Pathfinder, але ви зможете використовувати його в будь-яких інших рольових іграх, якщо вам потрібно темне підземелля. Зверніть увагу, що поле заламіновано, і ви зможете малювати на ньому маркерами для дошок, що можуть стиратися.
Це ігрове поле поділено на 18 фрагментів, щоб ви змогли самі скласти підземелля по своєму смаку або навіть відкривати його поступово, не знаючи, що чекає вас за рогом. Відмінно комбінується з набором «Тунелі».
Це ігрове поле поділено на 18 фрагментів, щоб ви змогли самі скласти підземелля по своєму смаку або навіть відкривати його поступово, не знаючи, що чекає вас за рогом. Відмінно комбінується з набором «Печери».
Любителям пазлів присвячується: в комплекті набору 18 кольорових заламінованих фрагментів різних корабликів, кожен з яких займає 8 клітин в довжину і 5 клітин в ширину. Їх можна комбінувати як завгодно вашій душі: хочеш - роби драккар вікінгів, хочеш - піратський крейсер, а якщо потреба притисне, можна змайструвати навіть справжню рабську галеру.
13+
60 - 90
1 - 6
Пригоди тривають. Мешканців королівства Варісія чекають непрості часи. Від ордена, який захищає кордони королівства, перестали надходити звістки. Прибережні землі знаходяться під загрозою затоплення. Всьому виною війська збожеволівших огрів, відправлених своїм вожаком на знищення греблі. Всі події вказують на те, що все зло стікає з Крюкової гори – саме звіти керує всіма кланами жахлива Чорна Магга.
Ігрове поле "Відкритий Космос" для гри Starfinder підійде для будь-якої рольової гри в космічному сеттінгу. Спрощує розрахунки під час битв, економить час на уточнення, пояснення і опис сцен. Робить гру більш наочною і атмосферною. Розмір поля – 686х990 мм.
13+
90 - 120
1 - 6
Архіпелаг Кайдани сповнений дивних мешканців від друїдів до наіворків-капеланів. Кого взяти в команду союзників, з ким можна піти в бій, а з ким доведеться битися по різні сторони - це питання не з простих, і повинено пройти перевірку часом і вчинками. Для знайомства з особливими представниками Кайданів знадобиться колода додаткових персонажів.
13+
90 - 120
1 - 6
Ви зібрали свою Команду піратів, отримали визнання Піратського ради, виграли регату, отримали в нагороду Острів і поставили на місце капітана Харрігана...Але все це дрібниці в порівнянні з покладеною на вас місією. Вам необхідно об'єднати все піратське братство на Кайданах і очолити його для того, щоб дати відсіч диявольській армаді, яка насувається.
13+
90 - 120
1 - 6
Ви навели хороший шорох на архіпелазі: переможені монстри, вдалі походи за золотом і перемога в регаті... Ви явно виділяється серед інших піратських команд. Зовсім не дивно, що ваші пригоди не пройшли непоміченими і отримали схвалення Піратської ради. Отримаєте в нагороду від Ради Островів, який з цього моменту можете вважати своїм домом!
Новинка
Купить Pathfinder. Карткова гра. Базовий набір (Серія ігор Pathfinder)
Немає в наявності
1495 грн
13+
90 - 400
1 - 4
Дивовижне-неймовірне поруч: з нами в студії карткова гра Pathfinder, яка струсила з себе "пил часів" і з'явилася в новому вигляді з дещо оптимізованими правилами і самобутніми історіями у складі! Повірте на слово, ця версія має право на "драконівські замашки", бо складається з 10 сценаріїв, які висувають гравцям справжній "Ультиматум дракона" – творці не стали скромничати!