Передзвоніть мені
Товарів: 0
Сумма:

Серія настільних ігор Підземелля

Сортування
12+
45 - 60
1 - 4
Після довгого і спокійного сну, в підземеллі прокинувся Повелитель зловісних мерців. На його поклик повставав натовп померлих, які розбрелися по окрузі. Спокійне життя припинилося. Мирні жителі налякані і благають про допомогу.
12+
45 - 90
1 - 4
Колись процвітаюча Форлорнія перетворилася на руїни. І виною тому була магія Таємних Владик, які побажали перетворити родючі рівнини на згубну пустинь. З тих пір у безплідній пустелі живе лише жменька драканців, що навчилися виживати в таких суворих умовах. Однак і ця іскра життя може незабаром згаснути...
12+
45 - 90
1 - 4
Неприступне підземелля стало джерелом зла. З темних тунелів лунають страшні звуки і на поверхню виходять породження темряви, створені в лабораторії божевільного алхіміка Рамаліта. Жителям сусідніх сіл нічого не залишається, як звернутися за допомогою до великих героїв і благати їх про захист своїх осель і родин.
12+
60 - 90
1 - 4
З тих пір, як крижана відьма Колизар була вигнана людьми з Південних земель, минуло багато-багато років. Але тепер наближається люта зима, Крижана відьма може повернутися і приректи царство людей на вічну, мертву мерзлоту. Настають смутні часи… Учасники настільної гри Підземелля: Царство крижаної  відьми, постануть у вигляді героїв фентезі, які вирушать на пошуки відьми Колизар. Подорожуючи по лісах і горах, пустелях і снігах, на гравців чекають незабутні пригоди: бої з монстрами, пастки, магія, пошуки скарбів і артефактів, а також вічна тема будь-якої саги - дружба і зрада.

Опис серії Підземелля

На вас чекає кооперативна пригода в кращих традиціях класичного героїчного фентезі. Подорожуючи різноманітними локаціями, герої вступають в бій з живими мерцями та усілякими чудовиськами. Чим більше перемог за плечима, тим сильніші герої. Але кожного разу вам доводиться стикатися з новими небезпеками і пастками.

Серія настільних ігор Підземелля